WP-Members 2.7.1 - en to fa translation catalogue (220 entries)

en: %d users were activated.
fa: %d کاربر فعال شده است .

en: %sclose%s
fa: %sبستن%s

en: %sprint%s
fa: %sپرینت%s

en: (Email cannot be removed)
fa: (ایمیل نمی تواند حذف شود)

en: (Note: Email is always mandatory. and cannot be changed.)
fa: (توجه: ایمیل همواره الزامیست و نمی توان این را تغییر داد )

en: (optional)
fa: (دلخواه)

en: A list of shortcodes is available here.
fa: لیست کد های کوتاه در اینجا در دسترس هستند .

en: Activate
fa: فعال سازی

en: Activate this user?
fa: این کاربر فعال شود ؟

en: Activated?
fa: فعال شده ؟

en: Add
fa: اضافه کردن

en: Add New
fa: اضافه کردن

en: Add/Delete
fa: اضافه کردن/حذف کردن

en: Additional Info
fa: اطلاعات اضافی

en: Address 1
fa: آدرس ۱

en: Address 2
fa: آدرس ۲

en: Admin Notification
fa: اطلاع رسانی مدیر

en: Allows for a trial period
fa: اجازه برای دوره زمانی نمایشی

en: Allows for access to expire
fa: تا زمان انقضا اجازه دستیابی بده

en: Apply
fa: تایید

en: Begin using the site.
fa: شروع به استفاده از سایت .

en: Biographical Info
fa: زندگی نامه

en: Black Glass
fa: سیاه شیشه ای

en: Block Pages by default
fa: صفحات را به طور پیش فرض ببند .

en: Block Posts by default
fa: به طور پیش فرض پست ها را ببند .

en: Body
fa: متن

en: Bulk Actions
fa: امور جمعی

en: Change Password
fa: تغییر رمز عبور

en: Cheatin&#8217; uh?
fa: می خواستی تقلب کنی ؟‌

en: Checked?
fa: تیک خورده باشد ؟

en: Choose Theme
fa: انتخاب پوسته

en: Choose a Username
fa: انتخاب یک نام کاربری

en: City
fa: شهر

en: Clean
fa: مرتب و نمیز

en: Clear Form
fa: پاک کردن فرم

en: Click here to continue.
fa: برای ادامه کلیک نمایید .

en: Click here to logout.
fa: برای خروج کلیک نمایید .

en: Click here to register
fa: برای عضویت بر روی اینجا کلیک نمایید

en: Click here to reset
fa: برای تنظیم دوباره بر روی اینجا کلیک نمایید .

en: Congratulations! Your registration was successful.<br /><br />You may now login using the password that was emailed to you.
fa: تبریک ! عضویت شما با موفقیت انجام شد . <br /> <br />هم اکنون شما ی توانید با رمز عبوری که برایتان که به ایمیتان ارسال شده وارد شوید .

en: Country
fa: کشور

en: Custom
fa: سفارشی

en: Custom CSS:
fa: css  سفارشی :

en: Day Phone
fa: شماره تماس

en: Deactivate this user?
fa: این کاربر غیر فعال شود ؟

en: Delete
fa: حذف

en: Determine which fields will display and which are required.  This includes all fields, both native WP fields and WP-Members custom fields.
fa: تعیین کنید چه فیلد هایی بایستی نمایش داده شوند و چه فیلد های الزامیند . این شامل تمامی فیلد ها می شود چه آن هایی که پیش فرض وردپرس  هستند و چه فیلد های سفارشی .

en: Dialogs
fa: دیالوگ ها

en: Dialogs and Error Messages
fa: دیالوگ ها و پیام های خطا

en: Display?
fa: نمایش داده شود ؟

en: Edit My Information
fa: تغییر اطلاعات من

en: Edit Your Information
fa: ویرایش اطلاعات شخصی

en: Either the username or email address do not exist in our records.
fa: نه نام کاربری و نه ایمیل وارد شده در رکورد های ما موجود نیستند .

en: Email
fa: ایمیل

en: Email Messages
fa: پیام های ایمیل

en: Email Signature
fa: امضای ایمیل

en: Email is registered
fa: ایمیل قبلا ثبت شده است .

en: Emails
fa: ایمیل ها

en: Existing users Login
fa: ورود کاربران حاضر

en: Expires
fa: انقضا

en: Export
fa: گرفتن خروجی

en: Field Label
fa: نام فیلد

en: Field Label is required for adding a new field. Nothing was updated.
fa: نام فیلد برای اضافه کردن یک فیلد جدید ضروریست . هیچ چیزی به روز نشد .

en: Field Type
fa: نوع فیلد

en: Fields
fa: فیلد ها

en: First Name
fa: نام

en: Follow
fa: دنبال کردن

en: For checkbox, stored value if checked:
fa: برای تیک زدنی گزینه تیک خورده را ذخیره کن

en: For dropdown, array of values:
fa: برای افتادنی مقدارها را مرتب کن

en: Forgot password?
fa: رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟

en: Forgot?
fa: فراموش کرده اید ؟

en: Holds new registrations for admin approval
fa: اعضای جدید تنها با اجاز مدیر تایید شوند .

en: IP
fa: آی پی

en: IP @ registration
fa: IP در هنگام ثبت نام

en: If you find this plugin useful, please consider a %s donation %s
fa: اگر این پلاگین را مفید ارزیابی کردید لطف %sهدیه ای %sبدهید .

en: If you find this plugin useful, please consider making a donation
fa: اگر این پلاگین را مفید ارزیابی کردید لطفا هدیه ای بدهید .

en: Ignore warning messages
fa: پیام های هشدار را نمایش نده

en: Ignores WP-Members warning messages in the admin panel
fa: پیام های هشدار WP-Members در صفحه مدیریت را نمایش نده

en: Indicates a required field
fa: نمایش به عنوان فیلد الزامی .

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Legacy forms
fa: فرم های میرا

en: Login
fa: ورود

en: Login Failed!
fa: خطا در ورود !

en: Login Failed!<br />You entered an invalid username or password.
fa: خطا در هنگام ورود ! <br />نام کاربری و یا رمز عبور شما نا معتبر است .

en: Login Status
fa: وضعیت ورود

en: Manage Fields
fa: مدیریت فیلد ها

en: Manage Options
fa: مدیریت گزینه ها

en: Manage reCAPTCHA Options
fa: مدیریت تنظیمات reCAPTCHA

en: Members Area URL:
fa: آدرس اینترنتی کاربران :

en: Moderate registration
fa: عضویت با بازبینی

en: New Password
fa: رمز عبور جدید

en: New Registration
fa: عضویت حدید

en: New User?
fa: کاربر تازه هستید ؟

en: New Users Registration
fa: عضویت کاربران تازه

en: No
fa: خیر

en: No users matched your criteria
fa: هیچ کاربری با معیار شما پیدا نشد .

en: Note: Pages can still be individually blocked or unblocked at the article level
fa: توجه : صفحات هم چنین می توانند به طور انفرادی در مرحله مطلب بسته و یا باز شوند .

en: Note: Posts can still be individually blocked or unblocked at the article level
fa: توجه : پست ها هم چنین می توانند به طور انفرادی در مرحله مطلب بسته و یا باز شوند .

en: Notify admin
fa: مدیر را آگاه کن

en: Option Name
fa: نام گزینه

en: Option Name is required for adding a new field. Nothing was updated.
fa: نام گزینه برای اضافه کردن یک فیلد جدید ضروریست . هیچ چیزی به روز نشد .

en: Optional
fa: سفارشی

en: Options
fa: تنظیمات

en: Options should be Option Name|option_value,
fa: گزینه ها بایستی اینگونه باشند مقدار گزینه|نام گزینه

en: Password
fa: رمز عبور

en: Password Reset
fa: تنطیم دوباره ایمیل

en: Password changes
fa: رمز عبور تغیرر پیدا کرد .

en: Password fields cannot be empty
fa: فیلد رمز عبور نمی تواند خالی باشد .

en: Password reset
fa: تنظیم دوباره رمز عبور

en: Password successfully changed!<br /><br />You will need to re-login with your new password.
fa: رمز عبور شما با موفقیت تغییر کرد . <br /><br />شما باید با رمز عبور جدیدتان وارد شوید .

en: Password successfully reset!<br /><br />An email containing a new password has been sent to the email address on file for your account. You may change this random password then re-login with your new password.
fa: رمز عبور با موفقیت دوباره تنظیم شد !<br /><br />یک ایمیل حاوی رمز عبور شما برایتان ارسال شد . شما می توانید این رمزعبور را تغییر داده و دوباره وارد شوید .

en: Passwords did not match
fa: رمزهای عبور وارد شده با هم مطابقت ندارند .

en: Passwords did not match.<br /><br />Please try again.
fa: رمز های عبوری که وارد کردید با یکدیگر مطابقت ندارند .<br /><br />لطفا دوباره تلاش کنید .

en: PayPal Settings
fa: تنظیمات PayPal

en: Please indicate that you agree to the %s TOS %s
fa: لطفا نشان دهید که شرایط خدمات را قبول دارید .

en: Reactivate this user?
fa: این کاربر دوباره فعال شود ؟

en: Red
fa: قرمز

en: Register
fa: عضویت

en: Register Page URL:
fa: آدرس اینترنتی صفحه ثبت نام :

en: Registered
fa: عضو شده

en: Registration completed
fa: ثبت نام با موفقیت انجام شد .

en: Registration is Moderated
fa: عضویت بازبینی می شود .

en: Registration is Moderated, User is Approved
fa: عضویت بازبینی می شود . کاربر تایید شد .

en: Remember me
fa: مرا به خاطر بسپار

en: Repeat Password
fa: تکرار رمز عبور

en: Required field
fa: گزینه های الزامی

en: Required?
fa: الزامیست ؟

en: Reset Forgotten Password
fa: تنظیم دوباره رمز عبور فراموش شده

en: Reset Password
fa: تنظیم دوباره رمز عبور

en: Restricted post (or page), displays above the login/registration form
fa: پست یا صفحه محدود شده را در بالای فرم ورود و ثبت نام نمایش بده .

en: Sends email to admin for each new registration?
fa: آیا برای هر عضویت جدید به مدیر ایمیل ارسال شود ؟

en: Set a custom email address
fa: تنظیم یک آدرس ایمیل سفارشی

en: Set a custom email name
fa: تنظیم یک نام ایمیل سفارشی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings were saved, but you have required fields that are not set to display!
fa: تنظیمات ذخیره شدند ولی شما فیلدهای الزامی دارید که نمایش داده نمی شوند !

en: Show excerpts
fa: نمایش خلاصه مطالب

en: Shows excerpted content above the login/registration on both Posts and Pages
fa: خلاصه مطلب را در بالای فرم ورود و ثبت نام هم در پست ها و هم در صفحه ها نمایش بده .

en: Sorry, %s is a required field.
fa: با عرض پوزش %s یک فیلد الزامیست .

en: Sorry, that email address already has an account.<br />Please try another.
fa: با عرض پوزش ایمیل وارد شده قبلا در سایت عضو شده است . <br />لطفا ایمیل دیگری را امتحان کنید .

en: Sorry, that username is taken, please try another.
fa: با عرض پوزش نام کاربری مورد نظر شما قبلا انتخاب شده است لطفا نام دیگری را انتحان کنید .

en: Sorry, username is a required field
fa: با عرض پوزش نام کاربری از فیلدهای الزامیست .

en: State
fa: استان

en: Subject
fa: موضوع

en: Submit
fa: ارسال

en: Subscription
fa: اشتراک

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها

en: TOS
fa: شرایط خدمات

en: Terms of Service
fa: شرایط خدمات

en: Terms of Service (TOS)
fa: شرایط خدمات

en: Thank you for using WP-Members! You are using version %s
fa: با تشکر از شما به خاطر استفاده از WP-Members ! شما از نسخه %s استفاده می نمایید .

en: The CAPTCHA solution was incorrect.
fa: راه حل کد امنیتی اشتباه بود .

en: The parameters to verify were incorrect
fa: پارامترهای معرفی اشتباه بودند .

en: The reCAPTCHA server was not reached.  Please try to resubmit.
fa: سرور reCAPTCHA در دسترس نیست . لطفا دوباره ارسال نمایید .

en: The username cannot include non-alphanumeric characters.
fa: نام کاربری نمی تواند شامل کارکترهای غیر الفبایی باشد .

en: There was an error with the CAPTCHA form.
fa: خطا در فرم کد امنیتی

en: This content is restricted to site members.  If you are an existing user, please login.  New users may register below.
fa: این مطلب فقط برای اعضای سایت می باشد . اگر قبلا عضو شده اید لطفا وارد شوید در غیر این صورت باید عضو شوید .

en: Time-based expiration
fa: انقضا زمان محور

en: Title:
fa: عنوان :

en: Trial period
fa: دوره زمانی نمایشی

en: Turn off registration
fa: خاموش کردن عضویت

en: Turns off the registration process, only allows login
fa: فرآیند عضویت را خاموش کن . تنها کاربران می توانند وارد شوند .

en: Turns on CAPTCHA for registration
fa: کد امنیتی را برای عضویت فعال کن .

en: Update Dialogs
fa: به روز رسانی دیالوگ ها

en: Update Emails
fa: به روز رسانی ایمیل ها .

en: Update Fields
fa: به روز رسانی فیلد ها

en: Update Password
fa: به روز رسانی رمز عبور

en: Update Settings
fa: به روز رسانی تنظیمات

en: Update reCAPTCHA Settings
fa: به روز رسانی تنظیمات reCAPTCHA

en: Use reCAPTCHA
fa: از reCAPTCHA استفاده کن

en: User update
fa: به روز رسانی کاربر

en: Username
fa: نام کاربری

en: Username is taken
fa: نام کاربری قبلا ثبت شده است .

en: Username or email do not exist when trying to reset forgotten password
fa: نام کاربری و یا ایمیل وارد شده موجود نمی باشند .

en: Users ready to export, %s click here %s to generate and download a CSV.
fa: لیست کاربران آمارده است . برای دانلود آن بر روی %s اینجا %s کلیک نمایید .

en: Version:
fa: نسخه :

en: Visit plugin site for more information
fa: بازدید از سایت پلاگین برای اطلاعات بیشتر

en: WP Native?
fa: پیش فرض وردپرس باشد ؟

en: WP-Members Additional Fields
fa: فیلد های اضافی wp-members

en: WP-Members Users
fa: کاربران WP-Members

en: WP-Members dialogs were updated
fa: دیالوگ های WP-Members به روز شدند .

en: WP-Members emails were updated
fa: ایمیل های WP-Members به روز شدند .

en: WP-Members expiration periods were updated
fa: دور های زمانی WP-Members به روز شدند .

en: WP-Members fields were updated
fa: فیلد های WP-Members به روز شدند .

en: WP-Members settings were updated
fa: تنظیمات WP-Members به روز شدند .

en: We were unable to validate the private key.
fa: ما نمی توانیم کلید private را فعال کنیم .

en: We were unable to validate the public key.
fa: ما نمی توانیم کلید public را فعال کنیم .

en: Website
fa: وب سایت

en: White
fa: سفید

en: Yes
fa: بله

en: You are logged in as %s
fa: شما به عنوان %s وارد شدید

en: You are not currently logged in.
fa: شما هنوز وارد نشده اید .

en: You can %s change this here %s by changing "For each article in a feed, show" to "Summary."
fa: شما می توانید از %s اینجا %s این را از ؛ برای هر مطلب در فید نمایش بده ؛ به ؛ خلاصه مطلب ؛ تغییر بدهید .

en: You can %s change this here %s by checking the box next to "Users must be registered and logged in to comment."
fa: شما می توانید از %s اینجا %s این را فعال کنید .  مطمئن شوید که گزینه ؛ تنها اعضای وارد شده می توانند نظر بدهند ؛ تیک خورده باشد .

en: You can %s change this here %s making sure the box next to "Anyone can register" is unchecked.
fa: شما می توانید از %s اینجا %s این را فعال کنید .  مطمئن شوید که گزینه ؛ هر کسی می تواند عضو شود ؛ تیک نخورده باشد .

en: You can customize the content of the emails sent by the plugin.
fa: شما می توانید متن ایمیل های ارسالی توسط پلاگین را سفارشی کنید .

en: You can customize the text for dialogs and error messages. Simple HTML is allowed %s etc.
fa: شما می توانید متن دیالوگ ها و یا پیام های خطا را سفارشی کنید . شما مجاز به استفاده از HTML ساده هستید .

en: You entered an invalid username or password.
fa: نام کاربری و یا رمز عبور وارد شده نا معتبر است .

en: You have set WP-Members to hold registrations for approval
fa: شما WP-Members را طوری تنظیم کرده اید که اعضای جدید را تا قبل از اجازه مدیر فعال نکند .

en: You have set WP-Members to turn off the registration process
fa: شما WP-Members را طوری تنظیم کرده اید تا فرآیند عضویت را خاموش کند .

en: You have turned on reCAPTCHA
fa: شما reCAPTCHA را روشن کرده اید .

en: You must complete the CAPTCHA form.
fa: شما باید کد امنیتی را به درستی وارد نمایید .

en: You must enter a valid email address.
fa: ایمیل وارد شده معتبر نمی باشد .

en: Your WP settings allow anyone to comment - this is not the recommended setting.
fa: تنظیمات وردپرس شما اجازه نظر دادن را به هیچ کس نمی دهد . این گزینه پیشنهاد نمی شود .

en: Your WP settings allow anyone to register - this is not the recommended setting.
fa: تنظیمات وردپرس شما اجازه ثبت نام به هیچ کاربری را نمی دهد - این گزینه پیشنهاد نمی شود .

en: Your WP settings allow full text rss feeds - this is not the recommended setting.
fa: تنظیمات وردپرس شما اجازه دیدن متن کامل را در فیدها می دهد . این گزینه پیشنهاد نمی شود .

en: Your information was updated!
fa: اطلاعات شما با موفقیت به روز شد .

en: Zip
fa: کد پستی

en: checkbox
fa: تیک زدنی

en: click here to logout
fa: برای خروج کلیک نمایید

en: dropdown
fa: افتادنی

en: login
fa: ورود

en: password
fa: رمز عبور

en: reCAPTCHA API keys are tied to a specific domain name for security reasons.
fa: کلید های API برای reCAPTCHA برای امنیت بیشتر به یک دامنه متصل می شوند .

en: reCAPTCHA Keys
fa: کلید های reCAPTCHA

en: reCAPTCHA is a free, accessible CAPTCHA service that helps to digitize books while blocking spam on your blog.
fa: reCAPTCHA یک سرویس رایگان CAPTCHA می باشد که باعث جلوگیری از هرزنامه ها می شود .

en: reCAPTCHA requires an API key, consisting of a "public" and a "private" key. You can sign up for a %s free reCAPTCHA key%s
fa: reCAPTCHA نیاز به یک کلید API شامل کلید "public" و  "private"  . شما می توانید به طور رایگان کلید ها را از %sدریافت %sنمایید .

en: reCAPTCHA was updated for WP-Members
fa: reCAPTCHA برای WP-Members به روز شد.

en: text
fa: متن

en: textarea
fa: باکس متن

en: there was an error and no users were exported
fa: خطا در خروجی گرفتن از لیست اعضا
